Říjen 2012

Loňsky namrzlé

30. října 2012 v 19:18 | HλNKA |  Fotografie
Venku nám pořádně přituhuje a moje nedávno "čerstvá" radost z podzimu je v háji.
Jsem od přírody vymrzlý člověk, takže ze skříní vytahuju nejteplejší výzbroj v podobě zimního kabátu, šálky, teplé obuvi a rukavic pěkně sladěné do tmavě modré, jakožto věrný cestující Českých drah, samozřejmě ;-)

A k doplnění výstižně strohého textu dvě loňké Namrzlovky Okenní..


Můj týdenní zpravodaj č. 1

24. října 2012 v 21:15 | HλNKA |  Můj týdenní zpravodaj
Tak se vám opět hlásím, když máme tu středu.

Co se posledního týdne týče, jsem víceméně stále stejně zabitá, jako tomu bylo i předchozího týdne. Nějak mi přijde, že jsem přes týden poněkud odříznutá od okolního světa, nic nevím, všechno mi splývá do jednoho dne, zkrátka - stále se pohybuju někde mezi prací a prací.

Ale konečně jsem si udělala radost. Minulý týden jsem si objednala svůj první kousek do sbírky - první svazek Naruta. A včera jsem si ho konečně dovezla domů, s radostí rozbalila.. a přečetla. Dvě stovky černě pokreslených stránek je na mě sakra málo. Takže přístě to beru po minimálně po dvou ;-)


Barvy podzimu

22. října 2012 v 11:38 | HλNKA |  Fotografie

Můj týdenní zpravodaj č. 0

17. října 2012 v 21:54 | HλNKA |  Můj týdenní zpravodaj
Přeji pěkný středeční večír, milý zbloudilci, chroničtí nespavci či (ne)pravidelní čtenáři tohoto blogu neblogu!

Ano, temná stránka podzimního kralování dolehla i na mě a moje internetové království. Z důvodu nepříliš volného času stíhám akorát tak stírat prach z foťáku, takže to tu docela pustne, jelikož jsem si všimla, že mé dřívější poměrně ukecané druhé já (pro starší čtenáře mého rádoby kvalitního čtiva jisté jest), momentálně nepanuje. Alespoň na tomto blogu ne.

Na jednu stranu mi to přijde škoda, protože v dávných dobách dřívějších blogů jsem si právě na ukecaných článcích nejvíce zakládala. Chtěla jsem ale tento blog zaměřit spíše na fotky - no a takhle to dopadlo. Na stranu druhou si myslím, že bych měla občas přispět nějakým tím obsáhlejším textem do vyhublého archívu, když už tu ten blog je.

Celkově si nemyslím, že mám příliš zajímavý život a že mám denně co sdělovat internetovému okolí, ale tak i já, dosti obyčejný člověk s dosti obyčejnými starostmi a radostmi, má občas chuť hodit všechno na klávesnici, aby si mohl v blízké i vzdálené budoucnosti počíst ty svoje plívy a zapřemýšlet tak trochu nad tím, jestli byl v oné době svéprávný a dostatečně při smyslech, aby mohl něco tak otřesného sepsat.

A co napsat na závěr?
Buďte tedy srdečně výtáni do mého světa!
HλNKA

Prvosobotně-řijnový Měsíc

6. října 2012 v 7:13 | HλNKA |  Fotografie
Tak se po dlouhé době opět hlásím, tentokráte s Měsíční sérií fotek.

Už celý týden jsem měla spadeno na úlovek v podobě Měsíce, ale ráno o půl šesté s sebou do práce foťák netahám, takže jsem jen vyčkávala na vhodnou chvíli - víkend. Tak jsem se pěkně v šest vyhrabala z postele a šla ven fotit Měsíc. Fotky jsou víceméně na jedno brdo, ale dobře se mi na to kouká ;-)

Snad se bude dobře koukat i vám. A tady je všechny máme..
Vyfoceno, jak nejlépe umím :-)

# 1